Oferty pracy

Oferty pracy SOSNOWIEC

LOGISTA

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: LOGISTA

Miejsce pracy:  SOSNOWIEC

Oferujemy:
                               - pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
                               - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
                               - pracę w systemie 3,
                               - atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie,
                               - możliwość awansu,
                               - szkolenie stanowiskowe,
                               - możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego,

Opis stanowiska:
                               - zapewnienie ciągłości produkcji,
                               - praca ze skanerem,
                               - przygotowanie raportów,
                               - przygotowanie wysyłek; odbiór przesyłek,

Wymagania:
chęć do pracy,
                               - obsługa skanera,

zadzwoń do nas

Zgodnie z RODO przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizacji umów, zamówień, zleceń oraz dla potrzeb własnych firmy.