Oferty pracy

Oferty pracy BĘDZIN

MONTER / OPERATOR

stanowisko: MONTER / OPERATOR
Miejsce pracy: BĘDZIN

Praca również dla osób z niepełnosprawnością.

Oferujemy:
                               - pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
                               - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
                               - pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku
                                  (6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00),
                               - atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie: podstawa 2715 zł brutto + premie,
                               - atrakcyjny program polecam = zarabiam,
                               - szkolenie stanowiskowe,
                               - przewóz z Dąbrowy Górniczej,
                               - możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego,

Opis stanowiska:
                               - praca przy montażu małych elementów,
                               - praca z instrukcją stanowiskową,
                               - utrzymanie czystości na swoim stanowisku,

Wymagania:
chęć uczenia się nowych rzeczy,
                               - dobry wzrok,
                               - zaangażowane, dokładność,
                               - zdolności manualne,
                               - umiejętność pracy w grupie,

zadzwoń do nas

Zgodnie z RODO przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizacji umów, zamówień, zleceń oraz dla potrzeb własnych firmy.